Sahne Görselleştirme & VPM

Teklif İsteyin:    +90.555.515.9839      info@peaktasarim.com

Sahne Tasarımı ve Video Projection Mapping ile Görselleştirme

Peak Tasarım Atölyesi olarak konser, parti ve organizasyonlarınız için sahne tasarımı ve görselleştirme projeleri geliştirmekteyiz. Video Projection Mapping teknolojisi ve özel olarak hazırladığımız görseller ile yaratıcı ve etkileyici prodüksiyonlar hazırlamaktayız.

Video Projection Mapping nedir derseniz; Türkiye’de son zamanda popüler olmaya başlamasına rağmen, esasında uzun süreden beri dijital dünyada varlığını sürdürmektedir. Eski dönemlerde televizyon programlarında ve konser şovlarında ağırlıklı olarak kullanılırken, şimdilerde daha geniş bir kullanım alanına sahip olup, bir düğün veya toplantı da görme imkanınız vardır. Elektronik müzik ağırlıklı olmak üzere, bir çok sanatçı ve DJ, performansları sırasında görsel çalışmaları kullanmaktadır. Amsterdam, Paris gibi şehirlerin önde gelen eğlence mekanları bünyesinde VJ bulundurmakta ve müzikal performansı görsel performans ile desteklemektedirler. Peak Tasarım Atölyesi olarak bu hizmeti; profesyonel ekipmanlarımız, dinamik kadromuz ve geniş görsel arşivimiz ile uygun şartlarda sizlere sunmak istiyoruz.

stage-design

Yaratıcı Kodlama ve VJ Performans

Peak Tasarım Atölyesi’nin sunduğu performans sırasında; Yaratıcı Kodlama ve VJ Performans bir arada kullanılarak, etkileyici görsel prodüksiyonlar canlı olarak oluşturulmaktadır. Yaratıcı Kodlama ile oluşturulmuş görsellerimiz, eş zamanlı olarak müzikal performansı görsel performansa dönüştürmektedir. Bu görsellere konsept olarak hazırlanmış videolar destek vermektedir. Üretilen görseller, Video Projection Mapping teknolojisi ile maskelenerek, hazırlanmış panellere yansıtılmaktadır. Bu süreçte VJ masasında yer alan ekipmanlar ile görseller üzerinde tam kontrol sağlanıp, müzikal uyumluluk içerisinde görsel performans sergilenmektedir.

Görseller kim tarafından hazırlanıyor?

Anıl Özdem, 1991, İzmir doğumlu, görsel-işitsel tasarım ve yerleştirme sanatı ile yakından ilgilenen “Yeni Nesil Sanatçıdır”. Bilkent Üniversitesi Medya ve Tasarım Yüksek Lisans programında öğrenimine devam eden Anıl, yaratıcı kodlama ve VJ performans üzerine tez çalışmalarını sürdürmektedir. Geliştirdiği projeler ile teknoloji, tasarım ve yeni medya alanda yaratıcı çözümler üretmeyi hedeflemiştir. 2015 yılında kurulan Peak Tasarım Atölyesi’nin kurucu ortakları arasında yer almaktadır. Ankara’da ikamet etmektedir.

Psyfactor Project

16 Nisan 2016 @Kite, Ankara

Sahne Tasarımı ve Görselleştirme

Project Green House

DISCONNECT

İLETİŞİM

Aşağıdaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Sending

©2018 Peak Tasarım Atölyesi.

Tasarım || Yazılım || Mimari

Giriş

Forgot your details?